25 Mayıs 2015 Pazartesi

ÇEKİLİŞ!


Kitap Adı: Tahrik
Orijinal Adı: Driven
Yazarı: K. Bromberg
Seri: Driven, #1
Çevirmeni: Feyzan Kiper
Yayınevi: Olimpos Yayınları
Sayfa Sayısı: 288
Yayın Yılı: 2014
Türü: Yeni Yetişkin, Romantik
Goodreads Puanı: 4.36 ( 32,884 Oylama)
Fiyatı: 18 TL


Rylee Thomas kontrolü elinde tutmaya alışkın bir kadındır. Ama kontrolünü kaybetmesine ve bundan çok hoşlanmasına sebep olacak biriyle tanışır. 

Ben kural dışıyım...

İstekli kadınlarla dolu bir dünyada, çapkın ve son derece yakışıklı olan Colton Donavan için zor bir hedefim. O, hayatın her alanında istediğini elde etmeye alışkın biri. Pistte ve pist dışında sürekli, kontrol dışına çıkmak üzere olan bir patenle sorumsuz bir çocuk.

Ben ona istediğini veremem, o da bana ihtiyacım olanı veremez. Ama onun zayıf dış görünüşünün ardında, yaralı ruhunun karanlık sırlarını bir kez gördükten sonra ondan uzak kalabilir miydim?

Aramızdaki cinsel çekim inkâr edilemezdi. Birey olarak kontrolü ele alma ihtiyacımız reddedilemezdi. Ama dünyalarımız çarpıştığında aramızdaki çekim yeterli olacak mıydı, yoksa anlatılmamış sırlar ve irade savaşları bizi ayıracak mıydı?  Herkese merhaba! Maskeli Kitaplar ile Okuma Etkinliği olarak yaptığımız çekilişte iki adet Tahrik hediye ediyoruz. Kitaplardan biri Facebook ve biri Rafflecopter'dan verilecek. Facebook çekilişine katılmak için tıklayın.  Her iki çekilişe birden katılarak şansınızı arttırabilirsiniz. Görüşmek üzere!

a Rafflecopter giveaway

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder