2 Ocak 2015 Cuma

12. KCY Blog Turu ✖ Karşı Konulmaz Fırtına - Samantha Towle | Tanıtım Videosu


Kitabın Adı: Karşı Konulmaz Fırtına
Yazarı: Samantha Towle
Çevirmenleri: Tuğçe Nida Sevin, Nazlı Özgür
Yayınevi: Aspendos Yayınları
Sayfa Sayısı: 472
Baskı Yılı: 2014
Tru Bennet, bir zamanlar en yakın arkadaşı ve âşık olduğu çocuk olan Jake Wethers'ı göreli on iki yıl olmuştu. 

Seksi, dövmeli ve dünyadaki en büyük gruplardan The Mighty Storm'un kurucusu ve çapkınsolisti Jake Wethers, on dört yaşlarındayken ailesiyle İngiltere'den Amerika'ya taşınarak Tru'yu kalbi kırık bir şekilde bırakmıştı.

Tru, çalıştığı derginin müzik köşesi için Jake'le röportaj yapmaya gönderilince, yılların ardından birbirlerini gören bu iki eski âşık arasında eski duygular yeniden alevlenir. Ancak bu duyguların önünde bir engel vardır: Tru'nun iki yıllık erkek arkadaşı, Will. 

Jake, Tru'ya reddedemeyeceği bir iş teklifinde bulunur: O ve grubuyla birlikte dünyayı gezmek. Ama işi kabul etmek ve grupla birlikte yolda olmak, Will'i geride bırakmak ve Jake'le haddinden fazla zaman geçirmek demek.

Tru, bir zamanlar kalbinin sahibi olan bu leziz kötü çocuğa karşı koyabilecek kadar güçlü mü, yoksa her şeyi dünyanın en ünlü çapkınıyla bir gece için riske mi atacak?12. KCY Blog Turu olan, Aspendos'tan güzel mi güzel bir kitapla beraberiz. Bu kitapla beraber kitap karakteri erkek arkadaşlarımıza bir yenisi daha etkileniyor. Sizi The Mighty Storm'un dövmeli ve seksi solisti ile tanıştırayım: Jake Wethers.

Uzun zamandır şöyle güzel bir video yapamıyordum, Karşı Konulmaz Fırtına için güzel mi güzel bir video ile karşınızdayım. Daha önce bu kitabı görmüş, alıp almamakta kararsız kalmışsanız bence bunu videoyu izledikten sonra düşünün. Hadi buyurun, ne bekliyorsunuz?


 

Karşı Konulmaz Fırtına'yı kazanma şansı yakalamak için çekilişe katılmayı unutmayın!

2 yorum:

  1. VİDEO. HARİKA. OLMUŞ.
    O kadar uğraştığına değmiş doğrusu, kitabı daha önceden almayı düşünmüyorduysam bile şu an düşünüyorum; sokmayı başardı o video aklıma. Gerçekten çok beğendim, ellerine sağlık!

    YanıtlaSil
  2. Teşekkür ederim Ezgi :D Sen beğendiysen kesin güzel olmuştur o video. Yani genelde yaptıklarımı beğenmem ama ben bile "Vay be, bu kitap ne kadar güzelmiş." falan dedim. Tekrardan teşekkür ediyorum, beğenmene gerçekten çok sevindim.

    YanıtlaSil